Tombola RPG Forge


tombola_drak
tombola_drak_2

Ve spolupráci s naším parterem RPG Forge jsme pro vás připravili tombolu o skvělé ceny. Pokud rádi soutěžíte a chtěli byste vyhrát například miniaturu Černého draka o velikosti 40 cm, pak neváhejte ani minutu. Navíc pokud si zakoupíte alespoň 5 lístků, získáváte zdarma figurku v hodnotě 100 Kč.

Lístky do tomboly si můžete zakoupit na webových stránkách RPG Forge.

Pravidla

  • cena jednoho lístku je 50 Kč,
  • soutěžit může kdokoli,
  • počet lístků na osobu není omezen,
  • zakoupení lístků může proběhnout u RPG Forge následujícími způsoby: online na e-shopu, na prodejním stánku na akcích, prostřednictvím komunikace emailem nebo telefonicky,
  • při zakoupení 5 lístků automaticky získáváte bonusovou figurku velikosti standard v hodnotě 100 Kč,
  • v tombole bude losováno 5-10 výherních míst, podle celkového počtu prodaných lístků.

Losování a vyhlašování výherců proběhne v neděli na festivalu Hlídcon 2024.

Lístky se přiřazují přímo na osobu, pomocí čísel. Lístky do soutěží dostanete do ruky při zakoupení a zodpovídáte za ně sami. Pokud je ztratíte, nemůžeme zaručit, že dostanete nové. Pokud kupujete lístky online, ručíme za ně RPG Forge, lístky nejsou zasílány poštou. Až do slosování jsou přiřazeny k vaší objednávce.

Pokud při slosování vyhrajete a nemůžete si cenu vybrat na místě, může vám výhra být zaslána kurýrní službou. Platí i pro bonusy za koupi více lístků do tomboly. Poštovné je v ceně pouze u prvních 3 výherních míst. Ostatní umístění ani bonusy nemají hrazené poštovné! Pro zaslání nevyzvednuté výhry lze využít Zásilkovnu, nebo uhradit poštovné po domluvě převodem.