banner

Novinky


Drak

Materiály ke stáhnutí

18. června 2023

Poprosili jsme za vás všechny přednášející a jejich prezentace jsme pro vás připravili na jednom místě. Navíc některé přednášky jsme natáčeli, takže se můžete podívat na jejich záznam.

Foto kniha

Fotografie z akce

17. června 2023

Máme pro vás galerii fotek z letošního ročníku. Díky všem za účast a třeba zase příští rok!

feedback

Potřebujeme vaši pomoc!

14. června 2023

Je tomu opravdu tak, před pár dny nám skončil druhý ročník HlídConu a my od vás dostáváme spoustu krásných reakcí a vzkazů. Nicméně i tak přemýšlíme, jestli bychom příště nemohli udělat něco ještě lépe. A k tomu potřebujeme právě vaši pomoc! Líbily se vám přednášky? Naopak jídlo byste nedali ani skřetům nebo ani s kouzelnou mapou byste do krčmy s občerstvením nedorazili? Dejte nám o tom vědět pomocí krátkého feedbackového dotazníku, který jsme pro vás připravili. Pomůžete nám příští potenciální ročník udělat ještě lepší - bez vás to nedokážeme!

photo_all

Druhý roční je za námi

12. června 2023

Druhý ročník HlídConu je za námi! Tento víkend utekl jako voda a než jsme se nadáli, už jsme rozdávali poslední ceny a loučili se. Chceme vám všem moc poděkovat , že jste za námi dorazili, užili si program a hráli Dračí Hlídku od rána do večera. Jakmile se vzpamatujeme, pošleme vám dotazník zpětné vazby, abyste nám pomohli udělat (zatím stále ještě potenciální) příští ročník ještě lepší. Děkujeme moc!

jak se k nam dostanere

Jak se k nám dostanete?

7. června 2023

Jak se k nám na HlídCon dostanete? Autem, hromadnou dopravou ale třeba i na kole! Draka nechte letos raději doma, SŠ Náhorní bohužel nemá k dispozici dračí sluje.
Pokud preferujete cestu hromadnou dopravou, stačí použít trpasličí metro, dorazit na stanici Kobylisy a zde vyjít na povrch východem E7. Odtud již po šipkách snadno dorazíte až k nám.
Jestliže k nám zamíříte autem, lze ho zaparkovat v přilehlých ulicích. Na fialových a modrých zónách od pátku 20:00 do pondělí 8:00 neplatíte ani korunu! Jen pozor, v pátek do osmi večer jsou modré zóny určeny pouze pro rezidenty. Pokud tedy vyrazíte na zahájení HlídConu, hledejte místo jen na fialových zónách, kde můžete snadno zaplatit online nebo u automatu.

hosté - komarovo

Vyzvednutí knížek od Komárů

5. června 2023

Chybí vám doma knížka, ale nechce se vám do obchodu či platit za poštovné? Chystáte se na HlídCon? Pak máte jedinečnou příležitost si objednat jakoukoliv knížku od našeho partnera Komárovo s možností vyzvednutí zdarma na HlídConu. Stačí si knížku objednat na jejich eshopu a kdykoliv se stavit u nich na stánku.

doprovodný program - VR herna

VR herna - rezervace

4. června 2023

Víte o tom, že na HlídConu máme pro vás připravenou i VR hernu? Dva VR headsety na vás budou čekat po celý víkend! Náš partner Zona628 vám přináší nejen tyto možnosti, ale navíc si pro vás připravili ještě soutěž v rytmické hře Ragnarock. Tak se rozhodně zastavte! Pokud se chcete vyhnout stání ve frontě, využijte možnost si zarezervovat svůj čas dopředu. Registrace jsme právě otevřeli.

raver

Rebeca ReveR

2. června 2023

Účast na letošním ročníku potvrdila také Rebeca ReveR. Přiveze svůj cestovní stánek se vším možným i nemožným, přijímá i objednávky na zakázky na míru. Nebude chybět ani zážitkový prodejce Tom, který přiblíží atmosféru tržišť z orientu.

kostymy

Kostýmová soutěž

31. května 2023

Chystáte se na Hlídcon a váháte, co si vzít na sebe? Přijďte stylově a vyhrajte! Ke hraní patří správná atmosféra – a jak se lépe vžít do postavy, než právě s dobře padnoucím kostýmem? Pro všechny kreativní dobrodruhy vyhlašujeme kostýmovou soutěž, která poběží přes víkend na HlídConu a můžete v ní vyhrát deskové hry od našeho sponzora Albi.

bedna poklad

Máme pro vás super výhry!

29. května 2023

Víte, že pro vás máme připravených hned několik soutěží o parádní ceny od našich sponzorů? Mezi cenami nechybí deskové hry, poukázky, merch a další. Tak si nenechte ujít příležitost vyhrát a rezervujte si svoje místo v soutěžích