Soutěž Frostpunk


Soutěž o stolní hru Frostpunk již byla vyhlášena. Děkujeme všem účastníkům za účast! Přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích. Video s vyhlášením naleznete v soutěžním příspěvku .

Milí dobrodruzi,

jste připraveni vydat se na výpravu do světa zasaženého dobou ledovou? Přesně tahle možnost totiž čeká na vás, kteří se zúčastní naší druhé soutěže. Soutěžíme o deskovou hru Frostpunk od našeho partnera Albi.

Co lze vyhrát?

1x základní desková hra Frostpunk od Albi.cz

Jak soutěž probíhá?

V případě dotazů se neváhejte obrátit na náš Discord do kanálu #hlídcon.

Oficiální pravidla soutěže

Soutěž pořádá komunita HlídConu při Dračí Hlídce ve spolupráci se společností Albi Česká republika a.s. a facebookovou skupinou Hry nás baví. Do soutěže se lze zapojit od data jejího vystavení na webu do 30. 4. 2023. Poté bude příjem soutěžních příspěvků ukončen. Zařazeny budou jen ty odpovědi, které splňují všechna pravidla soutěže. Losování se bude účastnit zástupce společnosti Albi, společnosti Dračí Hlídka a organizační tým HlídConu. Průběh losování bude zaznamenán.

Nutné podmínky pro zařazení do soutěže:

  1. Uvedení unikátního kódu (příklad: H2023-71-XS06) ze svého lístku na HlídCon 2023
  2. Potvrzení účasti na facebookové události Hlídcon 2023
  3. Účast ve Facebookové skupině Hry nás baví – označeno jako “Líbí se mi”
  4. Odpověď na soutěžní otázku pod příspěvkem o HlídCon soutěži ve skupině Hry nás baví.

Co vás ze soutěže určitě nevyřadí:

  1. Není nutné mít žádné jiné hry na poličce, dokonce ani poličku.

U vítězné odpovědi bude kontrolována pravost a jedinečnost vstupního kódu. Zadání falešného nebo cizího kódu vede automaticky ke ztrátě nároku na výhru. Každý vstupní kód je možné použít pouze na jedno podání odpovědi. Pokud bude ve skupině více odpovědí se stejným kódem, platným zůstává pouze první vložený dle data napsání.

Předání hlavní ceny proběhne na HlídConu 2023 během sobotního dne. Pokud by to nebylo možné, můžeme po domluvě předat cenu jiný den nebo jinou formou. Nevyzvednutím na místě výhra nepropadá.

Malé odměny není možné předat jinde než na HlídConu 2023. Ceny budou připraveny na Infopultu a je možné je vyzvednout kdykoliv v průběhu akce. Nevyzvednutím ceny propadají.

Kde najdu číslo vstupenky pro soutěž?

Do soutěže potřebujete číslo vstupenky. Vyplňte číslo vstupenky bez posledních 2 dvou znaků. Číslo vstupenky naleznete ve vašem emailu viz obrázek níže.  

vstupenka_pdf