Kostýmová soutěž


Chystáte se na Hlídcon a váháte, co si vzít na sebe? Přijďte stylově a vyhrajte!

Ke hraní patří správná atmosféra – a jak se lépe vžít do postavy, než právě s dobře padnoucím kostýmem? Pro všechny kreativní dobrodruhy vyhlašujeme kostýmovou soutěž, která poběží přes víkend na HlídConu a můžete v ní vyhrát deskové hry od našeho sponzora Albi.

Přihlášení bude probíhat od sobotního rána na infopultu. Čím propracovanější kostým budete mít, tím máte větší šance na výhru – vítěze určí slosování, do kterého dostanete 1-3 lístky podle provedení a kreativity vašeho kostýmu. Účastnit se mohou i děti se vstupem zdarma nebo členové organizačního týmu – vyhrát tedy může skutečně každý! 

Pravidla

  1. Soutěž probíhá pouze 10.-11.6.2023, v prostorách konání HlídConu.
  2. Přihlásit se mohou všichni kostýmovaní účastníci HlídConu nebo členové organizace. Děti ve věku od 13 let samostatně, mladší účastníky může přihlásit jejich doprovod/rodič.
  3. Přihlašování probíhá zápisem u infopultu HlídConu a každý účastník se může přihlásit pouze jednou, bez ohledu na počet kostýmů.
  4. Každý účastník bude na infopultu ohodnocen počtem losovacích lístků dle provedení kostýmu (1 za obyčejný a až 3 za velmi precizní a podařený).
  5. Vylosované odměny budou výhercům předány při vyhlášení soutěže, výhradně na místě konání.
  6. Celkem proběhnout 2 kola losování. První v sobotu večer (cca v 17:30) a druhé v neděli (cca v 12:45). Přihlášením na infopultu jste automaticky zařazeni do obou slosování.
  7. Každý účastník může být vylosován pouze jednou.

Co lze vyhrát

Náš sponzor Albi si pro vás připravil hned 3 skvělé deskové hry. V sobotu proběhne první losování s jedním výhercem a v neděli pak čekají na své majitele hned dvě ceny.