PC Bulánci 1


bulanci-768x576

Soutěž bude probíhat na počítačích retro herny na HlídConu 2023. Hrát se bude počítačová hra Bulánci 1 v.1.82 bez přidaných módu a map. Přihlášení hráči budou rozděleni do skupin po čtyřech, v případě nedělitelného počtu účastníků bude jedna nebo více skupin hrát ve třech hráčích. Každý soutěžící hraje na jednom počítači.

Mějte prosím na paměti, že tyto počítače jsme pro vaše pobavení povolali z křemíkového nebe. Špatný technický stav není reklamovatelný problém v turnaji. Berte počítač jako vašeho parťáka – spolu jste v životě i smrti.

Turnaj bude rozdělen do několika kol. V prvním kole hrají všichni variantu hry “na 30 životů”, herní mapa se bude losovat pomocí hodu kostkou (mapy číslované odshora). Na konci kola budou u každého hráče sepsány body za počty zabití (1 zabití = 1 bod) a pořadí přežití (výhra = 20 bodů, 2. místo = 10 bodů, 3. místo = 5 bodů). Z tohoto hodnocení bude vytvořeno celkové pořadí definující nasazení do druhého kola. Rozdělení do skupin na příkladu 16 hráčů bude: první hráč do skupiny č. 1, 2. v pořadí do skupiny č. 2 a tak dále, 5. do skupiny č. 1, 6. do skupiny č. 2 atd.

Druhé kolo hrají všichni hráči. Podle množství hráčů bude na začátku turnaje určeno, zda ze skupiny postupuje 1, 2, nebo 3 hráči. Hrát se bude varianta “hra končí po 150 vteřinách” + losovaná herní mapa. Bodování je stejné jako v kole prvním.

Třetí a další kola se hrají podle pravidel pro kolo druhé, dokud nezbydou pouze 4 soutěžící. Ti postupují do závěrečného finále, které se hraje ve variantě na 30 životů na mapě “Na dobrou noc”. Vítěze turnaje určuje pouze pořadí ve finálové he, již bez dílčího bodového ohodnocení.

Organizace HlídConu si vyhrazuje právo na změnu pravidel, nejpozději před začátkem turnaje.

Ceny pro výherce

Od našeho sponzora Mindok jsme pro vás připravili deskové hry pro první 4 místa v turnaji. Pro první dvě místa máme navíc poukázku od talentované Rebeca ReveR.

1. místo

Desková hra od sponzora Mindok - Kingdomino + poukaz od Rebeca ReveR

2. místo

Desková hra od sponzora Mindok - Alenčina zahrádka + poukaz od Rebeca ReveR

3. místo

Desková hra od sponzora Mindok - Duch

4. místo

Desková hra od sponzora Mindok - Amazonie