Stravování


Zajišťujeme pro vás stravování přímo v místě festivalu, abyste si mohli nerušeně užívat program a nemuseli na jídlo odbíhat do víru velkoměsta. Stejně jako loni vám nabízíme možnost kompletního stravování z krabiček, které jsou nachystané od profesionálních kuchařů, s možností ohřevu u nás v čase dle vaší libosti. Milovníci italské kuchyně určitě rádi uslyší, že stejně jako loni bude k dispozici pizzastánek, a nezapomínáme ani na drobné občerstvení s pitím, ať už alkoholických nápojů či nealka včetně čaje a kávy.

Ukázky jídel od dodavatele, neodpovídá nabízenému výběru.

Snídaně, obědy, večeře

Pro letošní ročník jsme připravili plnohodnotné stravování ve formě krabičkového jídla. U každého jídla si budete moci vybrat z několika různých kvalitních pokrmů a zvolit si tak sami ideální stravování přímo na míru, včetně vegetariánských možností. Vámi vybrané jídlo bude během celého festivalu uskladněno v našich lednicích. Kdykoliv během festivalu se můžete stavit na infostánku a svoje jídlo pro daný den si vyzvednout. K dispozici bude možnost ohřevu jídla a také příbory.

Pokud máte o stravování zájem, je nutné si konkrétní jídla objednat předem přes náš objednávkový systém (stejný i pro zakoupení lístků), na místě již nebude možné si krabičky objednat. Pokud již máte vstupenky zakoupené, můžete si svoji vstupenku do 31.5. rozšířit o jídlo v našem objednávkovém systému.

Snídaně

  1. Ovocný tvaroh s pečivem
  2. Snídaňová bageta

Obědy a večeře

  1. Tortlila se zeleninovou směsí
  2. Špagety aglio e olio
  3. Guláš s knedlíkem
  4. Halušky se zelím
  5. Losos se zeleninovým salátem
  6. Kuřecí steak s fazolkami

Pizza Veverka

Jako v loňském roce i letos spolupracujeme s Pizza & caffe u Veverky. Jejich stánek bude dostupný přímo na festivalu v rámci komunitní sekce. Kromě skvělých kousků pizzy budou mít pro vás také nachystané nápoje (pivo, limonáda a míchané drinky). Navíc pokud dostanete velký hlad, můžete si u nich objednat celou pizzu s dovážkou z nedaleké provozovny.

Čajovna

Jako novinku jsme pro vás letos pozvali čajovnu! Čajovna na větrném kopci pro vás zajistí ne jenom výběr z kvalitních čajů. Můžete se také těšit na drobné občerstvení jako tousty, kuskus či drobné slané pochutiny. Navíc si pro vás připravili skvělé wafle, které po ránu přijdou vhod. Pro dospělé bude navíc dostupný výběr z dýmek a čajových drinků.

Anime coffee

Posledním z letošních stánků s občerstvením je Anime coffe. Můžete se těšit na tematicky laděnou obsluhu, která bude pro vás mít nachystanou dobrou kávu spolu s nabídkou dobrot na snídani. Navíc si zde budete moci pořídit alkoholické i nealkoholické drinky.