HlídCon

Koná se: 9.–11. 6. 2023

Novinky

Předprodej vstupenek – 13. 3. 2023

2. 3. 2023

Již v pondělí 13. 3. 2023 začíná předprodej vstupenek na letošní ročník. Pokud chcete ušetřit až 250 Kč, zakupte si vstupenky v předprodeji. Ale dlouho neváhejte, počet nejlevnějších vstupenek je omezený! Aktuální program festivalu naleznete v sekci program, nicméně stále pro vás připravujeme další přednášky, workshopy a zajímavé hosty.

Soutěž o vstupenky zdarma

23. 2. 2023

Společně s naším sponzorem Inkarante jsme pro vás připravili soutěž o vstupenky zdarma. Navíc máme pro vás Inkarnate PRO na měsíc zdama. Stačí se zúčastnit naší soutěže a vytvořit mapu na zadané téma pomocí nástroje Inkarnate. Více informací na stránkách soutěže!

Hraj a vyhraj Frostpunk

21. 2. 2023

Slyšeli jste už o téhle postapo deskovkové parádě, ke které je možné si pořídit i miniatury k nabarvení? Máme pro vás skvělou zprávu, partner HlídConu ALBI umožní hned několika z vás si právě tuto hru domů odnést! Stačí se zúčastnit ukázkového hraní kdykoliv běhěm HlídConu a být v sobotu nebo v neděli vylosován.

Oneshoty přibývají

17. 2. 2023

Na stránkách stále přibývají další a další oneshoty, které si budete moci zahrát. Naši zkušení vypravěči si připravili mnoho zábavných, ale i napínavých dobrodružství. Ve velkém výběru naleznete příběhy pro úplné nováčky, ale také pro ostřílené hlídkaře. A pokud jste Dračí Hlídku ještě nikdy nehráli, nevadí. Naši ambasadoři vás velice rádi provedou vaší první hrou.

Hosté

RPG Forge

9. 2. 2023

Letos také dorazí mistr ve svém oboru - RPG Forge. Pokud vás zajímá výroba figurek, modelů pro figurky, bavení a další věci s tím spojené, RPG Forge má pro vás odpovědi. Můžete se těšit na přednášku o figurkách pro RPG a v průběhu soboty také stánek, kde si bude moci i některé věci vyzkoušet.

Hosté

Na tahu

27. 01. 2023

Jsme moc rádi, že i letos dorazí skupina Na tahu. Na tahu jsou internetová show vysílaná každý čtvrtek od 18 hod na www.twitch.tv/natahu. Snaží se propagovat stolní hry a důležitost sociální interakce skrze hraní her (TTRPG)

Workshop

Jak na cosplay

16. 01. 2023

Kyra je známá tím, že svoje hry obohacuje cosplayem. Přijďte si poslechnout, jak jednoduché je udělat cosplay, který zpestří vaší hru.

Přednášející

Kristýna "Kyra" Šimlová

12. 01. 2023

Jsme rádi, že můžeme na naší akci uvítat jako jednoho z přednášejících Kyru. Mimo jiné členku Svobyho Dračáku a velmi nadanou kreslířku map. Má pro vás připravené zajímavé workshopy. A víte, že kreslila i některé mapy v pravidlech Dračí Hlídky?
0