ari_profile

Ari

Fantasy tvůrce příběhů, map, miniatur a dalšího zpracování v podobném duchu. Jeden z původních streamerů her na hrdiny v České republice a teď už zasloužilý veterán. Má na svědomí stovky hodin vyprávění a vždy si dává záležet na tom, aby hráči dostali co nejsilnější a nejlepší zážitek a to včetně toho, že ne vždy vyváznou živí.


Oneshoty

oneshot - brendivaldovo kladivo

Brendivaldovo vodivo

Vypravěč: Ari

Pátek Vhodné pro pokročilé PPP Mysteriózní

Jižní ostrovy jsou známé nejen tím, že celému kontinentu úspěšně velí ženy a muži jsou víceméně spíše doprovodem nebo často otrokem svých paní. Na ostrovech se nachází i prastaré kostky bohů, které už celé tisíce let stráží místní země před nájezdy pouštních hrůz. Jak se ale zdá, jedna z kostek, přesněji Brendivaldovo kostka, začala ve své moci upadat. Jestli ji hrdinové neopraví do východu slunce příštího dne, vše může být ztraceno.

Další informace


Pátek 19:00 - 23:00 [3/3]
oneshot - rusna ulicka

Rušná ulička

Vypravěč: Ari

Vhodné pro nováčky Sobota PPZ Detektivní Komedie

Rušná ulička je nejen nehezky známá část města Aladoru, ale také oneshot odehrávající se v ulicích největšího civilizovaného království ve Světlenu. Hrdinové odpočívají v jednom zapadlém a vyhlášeném lázeňském domě, když je náhle v hlavní hale nalezena mrtvá společnice. Nejeví žádné známky násilí, a proto je ihned přivolána městská hlídka, která celou budovu se všemi uvnitř nechá zavřít. S hrůzou v očích místní lidé vyslechnou slova kapitána stráží o tom, že ráno dorazí bratrstvo Slavola a pomocí jemných mučících technik jistě nakonec viníka naleznou.

Další informace


Sobota 09:00 - 13:00 [3/3]